| Next Post »

O víkendu 8.-9.června 2013 proběhne na Trnávce, jedné z nejobtížnějších umělých slalomových tratí u nás i ve světě, již 17tý ročník raftového víkendu Loap Cup, v rámci kterého se uskuteční Mistrovství ČR R4 ve slalomu 3xR4, Evropský a Český pohár v raftingu R4 a v poslední době velmi populární a divácky oblíbený 4. ročník závodu R2. V neposlední řadě pak v neděli závod sponzorů a osobností ve sprintu O POHÁR MĚSTA HUMPOLCE.

Propozice ke stažení
Plakát ke stažení

Vítěze závodu R2 MIX na Trnávce čeká noc v hotelu

Romantická večeře při svíčkách, sklenka vína, jiskřivá atmosféra, hotelový pokoj… Jo, tohle všechno můžete zažít právě vy, pokud si sežene nějakou vhodnou osobu opačného pohlaví a vydáte se s ní na Trnávku o víkendu 8.-9. června. To ovšem není všechno, je nezbytné se navíc přihlásit do kategorie R2 MIX a být na trati slalomu rychlejší, než ty ostatní. Pro vítěze tohoto prestižního klání v divokých peřejích Trnávky připravili pořadatelé z oddílů RK Stan a SK Žižkov cenu nocleh s večeří v pražském hotelu Alta. No a když už na Trnávce budete, tak by bylo škoda nechat si ujít i závod R4, ne?

Trnávka

Slalomový kanál u krásné vesnice Želiv nedaleko Humpolce (asi 10 km) patří mezi nejtěžší umělé tratě na světě. Betonové koryto s četnými umělými překážkami zprvu budilo u závodníků hrůzu a i ostřílení borci se do divokých peřejích pouštěli se strachem. Důvodem byly gumové vaky (překážky), které byly rozestavěny v korytě někdy dost nebezpečně a nemilosrdně trestaly každou chybu na trati. Po mnohých úpravách se podařilo uspořádání překážek doladit tak, že i přes velké množství skoků, válců a proudů je trať bezpečná a vodáky stále více vyhledávána. Více si o Trnávce přečtete na samostatné stránce.

Categories: Uncategorized

Comments are closed.

Twitter updates

No public Twitter messages.

Sponsors

  • Cheap reliable web hosting from WebHostingHub.com.
  • Domain name search and availability check by PCNames.com.
  • Website and logo design contests at DesignContest.com.
  • Reviews of the best cheap web hosting providers at WebHostingRating.com.